N57M5114ZD10TG
IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8MSOP
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
N57M5114
N57M5114ZD10TG Hakkında
N57M5114ZD10TG, onsemi tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. 32 tap konfigürasyonu ile hassas direnç ayarlaması sağlar. Up/Down kontrol arayüzü ve non-volatile bellek özelliği sayesinde ayarlar kapatıldıktan sonra da korunur. 2.5V ile 6V arasında çalışabilen bu bileşen, ses seviyesi kontrolü, yanıt ayarlaması, kalibrasyonlu ölçüm ve LED parlaklık kontrolü gibi analog sinyal ayarlaması gereken uygulamalarda kullanılır. 8-MSOP yüzey montajlı paketidir. Maksimum 150°C sıcaklığa kadar çalışabilir.
Number of Taps 32
Operating Temperature 150°C (TJ)
Part Status Active
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150
Supplier Device Package 8-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.5V ~ 6V