MZA50VC221MJ10TP
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
MZA50VC221MJ
MZA50VC221MJ10TP Hakkında
MZA50VC221MJ10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve zaman ayarlama devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans, 4.018Ohm ESR @ 120Hz ve 670mA ripple current kapasitesi ile karakterizedir. -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilen komponentin ömrü 105°C'de 2000 saattir. Polar polarizasyonlu tasarımı, dikkatli kurulum gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.018Ohm @ 120Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 670 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V