MZA16VC47RME61TP
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
MZA16VC47RME61TP
MZA16VC47RME61TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MZA16VC47RME61TP, 47 µF kapasitansına ve 16V nominal gerilime sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can SMD paketinde sunulan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 700 mOhm impedansı ve 100 kHz'de 160 mA ripple akım özelliği ile düşük frekans uygulamalarında güç kaynağı filtrasyonu, sinyal işleme devreleri ve genel amaçlı dekouplaj uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışan komponent, 105°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. SMD montajı sayesinde yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarında verimlice yer alabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V