MZA16VC331MH10TP
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
MZA16VC331MH
MZA16VC331MH10TP Hakkında
MZA16VC331MH10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunmaktadır. 160 mOhm empedansı ve 600 mA ripple akım (100 kHz) kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrele devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. SMD radial kutu paketi içinde sunulan kondansatör, ±20% tolerans ile belirtilmiştir. (Not: Bu ürün kullanımdan kaldırılmıştır - Obsolete)
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V