MZA10VC221MF80TP
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
MZA10VC221MF80TP
MZA10VC221MF80TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MZA10VC221MF80TP, 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemeyle sunulan bu bileşen, 10V nominal voltaj için tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saat ömür garantisine sahiptir (105°C'de). 340 mOhm impedans değeri ve 280 mA ripple current kapasitesi (100 kHz'de) ile güç kaynağı devreleri, filtrele ve çok-istikrarlı uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V