MYQ4Z AC100/110
RELAY GEN PUR 4PDT 100/110V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MYQ4Z
MYQ4Z AC100/110 Hakkında
Omron MYQ4Z AC100/110, genel amaçlı 4PDT (4 Form C) sinyal rölesidir. 110VAC bobini ile çalışan bu rölede 11 mA çekişi ve 20 ms işletme/bırakma süresi bulunmaktadır. Gümüş ve altın kontak malzeme ile 1 A ve 250VAC/125VDC'ye kadar anahtarlama kapasitesine sahiptir. Non-latching coil türü ile momentary kontrol uygulamalarında kullanılır. Tam mühürlü yapısı ve -55°C ~ 60°C çalışma sıcaklığı aralığı ile endüstriyel kontrol, otomasyon ve sinyal anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. PC pin terminasyon ile PCB montajına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 11 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 60°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max