MY4Z-AC110/120
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V
Seri / Aile Numarası
MY4Z
MY4Z-AC110/120 Hakkında
Omron MY4Z-AC110/120, 120VAC bobinli 4PDT (4 Form C) genel amaçlı röledir. 3A kontakt kapasitesi ve 8.4mA bobini ile düşük güç tüketimi sağlayan bu rölede gümüş (Ag) kontak malzemesi kullanılmıştır. 20ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahip olan komponent, -55°C ile 70°C arasında çalışabilir. 96VAC minimum işletme voltajı ve 36VAC serbest bırakma voltajı ile belirlenmiştir. 250VAC ve 125VDC'ye kadar anahtarlama yapabilen bu röleler, soketlenebilir ve plug-in terminal stiliyle endüstriyel kontrol uygulamalarında, otomasyon sistemlerinde ve elektrik panosu tasarımlarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.4 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max