MY4N AC100/110 (S)
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MY4N
MY4N AC100/110 (S) Hakkında
Omron MY4N AC100/110 (S), genel amaçlı 4PDT (4 Form C) röle olup 3A kontakt kapasitesine sahiptir. 110VAC bobini ile tasarlanmış bu röle, 9.2mA bobini akımında çalışır ve 20ms işletme ile 20ms serbest bırakma süresine sahiptir. Silver kontak malzemesi ile 250VAC ve 125VDC'ye kadar anahtarlama voltajına dayanabilir. -55°C ile 70°C arasında çalışan bu röle, Non Latching coil tipine ve socketable montaj özelliğine sahiptir. Aydınlatmalı gösterge ve plug-in terminal bağlantısı bulunan MY4N, endüstriyel kontrol uygulamalarında, denetim sistemlerinde ve genel elektrik anahtarlama işlemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 9.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 3 A
Features Lighted Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max