MY4IN AC200/220 (S)
RELAY GEN PURP LED/IND
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MY4IN
MY4IN AC200/220 (S) Hakkında
Omron MY4IN AC200/220 (S) genel amaçlı güç rölesidir. 220VAC bobini ile çalışan bu rölede 4PDT (4 Form C) kontakt konfigürasyonu bulunmaktadır. Gümüş (Ag) ve altın (Au) kontakt malzemeleri ile 3A akım kapasitesine sahiptir. 20ms işletme ve 20ms serbest bırakma sürelerine sahip olan cihaz, -55°C ile +60°C arasında çalışabilir. Socketable montaj tipi ile kolay takıp çıkarmaya uygun olup, 176VAC işletme ve 66VAC serbest bırakma voltajında çalışır. 250VAC / 125VDC maksimum anahtarlama voltajı ile endüstriyel kontrol, otomasyon sistemleri, yazıcı devreleri ve LED gösterge uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 5.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 220VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 176 VAC
Must Release Voltage 66 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 60°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max