MY4I5 AC110/120
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MY4I5
MY4I5 AC110/120 Hakkında
Omron MY4I5 AC110/120, genel amaçlı 4PDT (4 Form C) güç rölesidir. 120VAC coil voltajı ile çalışan bu röle, 3A kontakt kapasitesine sahiptir ve 250VAC veya 125VDC'ye kadar switching voltajında kullanılabilir. 8.4mA coil akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. Non latching tipinde tasarlanmış olan röle, 20ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. Test butonu içeren socketable montaj tipinde sunulan bu komponent, endüstriyel kontrol sistemlerinde, makine denetimi, elektrik kontrol panelleri ve otomasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılmıştır. -55°C ile 70°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve plug-in termination stiliyle kurulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.4 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 3 A
Features Test Button
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max