MY4I4 AC110/120
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MY4I4
MY4I4 AC110/120 Hakkında
Omron MY4I4 AC110/120, 120VAC bobine sahip 4PDT (Form C) genel amaçlı röledir. 3A kontakt akımı ile tasarlanmış olan röle, sanayi otomasyon ve kontrol uygulamalarında şalter, magnetik starter ve kumanda devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Test butonu özelliği sayesinde fonksiyon kontrolü kolaylaştırılmıştır. Soketlenebilir montaj tipi ve plug-in terminasyon şekli ile hızlı takılı-sökülebilir kuruluma imkan tanır. 20ms çalışma ve bırakma süreleri ile hızlı yanıt sağlar. -55°C ile 70°C arası çalışma sıcaklığına sahiptir. 250VAC ve 125VDC maksimum şalter gerilimi değerlerine uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.4 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 3 A
Features Test Button
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max