MY4F-DC12
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
Seri / Aile Numarası
MY4F
MY4F-DC12 Hakkında
MY4F-DC12, Omron Automation tarafından üretilen 4PDT (4 Form C) kontakt yapısına sahip genel amaçlı röledir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede 75 mA coil akımı gereklidir. 3A kontakt kapasitesi ile 250VAC veya 125VDC switching voltajı aralığında kullanılabilir. Non-latching coil tipine sahip rölede operate ve release süresi 20 ms'dir. Chassis mount tipi terminallerle donatılmıştır. -55°C ile 70°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilen bu rölü, elektrik kontrol devrelerinde, endüstriyel otomasyon sistemlerinde, kontaktor ve başlatma devrelerinde, sinyal yönlendirmede ve genel amaçlı switching uygulamalarında kullanabilirsiniz. 9.6VDC'de çalışmaya başlar ve 1.2VDC'de serbest kalır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max