MY3-02-AC220/240
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 240V
Seri / Aile Numarası
MY3-02
MY3-02-AC220/240 Hakkında
MY3-02-AC220/240, Omron tarafından üretilen genel amaçlı 3PDT (3 Form C) röle olup 5A kontakt kapasitesi ile 240VAC bobine sahiptir. Non-latching tipinde tasarlanan bu röle, 4.2mA bobini akımı ile düşük güç tüketimi sağlar. Kontakları gümüş malzeme (Ag) ile kaplanmıştır. 250VAC veya 125VDC'ye kadar gerilim seviyeleri söz konusu uygulamalarda kullanılabilir. 20ms işletme ve serbest bırakma süreleriyle hızlı yanıt süresi sunar. -55°C ile 70°C arasında çalışmaya uygun olan bu röle, through-hole monte edilir ve PC pin terminsyonu ile sağlanır. Endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 4.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 192 VAC
Must Release Voltage 72 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max