MY2N-CR AC200/220
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 220V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MY2N-CR
MY2N-CR AC200/220 Hakkında
Omron MY2N-CR AC200/220, 220VAC bobinine sahip genel amaçlı güç rölesine olup, 5A kontakt kapasitesine ve DPDT (2 Form C) konfigürasyonuna sahiptir. 4.6mA bobini akımı ile çalışan bu non-latching rölede, gümüş (Ag) malzemeli kontaktlar kullanılmıştır. Aydınlatmalı gösterge ve RC devre özellikleriyle donatılmıştır. 20ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahip olan rölede, 176VAC işletim voltajı ve 66VAC serbest bırakma voltajı değerleri mevcuttur. -55°C ile 70°C arasında çalışabilir ve 250VAC/125VDC maksimum anahtarlama voltajı ile kontrol devreleri, otomatik kontrol sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Soketli montaj tipine ve plug-in termination özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 4.6 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 220VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 5 A
Features Lighted Indicator, RC Circuit
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 176 VAC
Must Release Voltage 66 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max