MY2N-AC100/110
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MY2N
MY2N-AC100/110 Hakkında
MY2N-AC100/110, Omron Automation tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (2 Form C) güç rölesidir. 110VAC coil gerilimi ile çalışan bu rölede, 10 mA coil akımı ve 20 ms işletme/bırakma süreleri vardır. Maksimum 5A akım anahtarlama kapasitesi ile 250VAC veya 125VDC gerilimlerine kadar anahtarlama yapabilir. Gümüş kontak malzemesi ve aydınlatmalı gösterge özelliği ile donatılmıştır. Soketlenebilir montaj türü ve plug-in terminal bağlantısı sayesinde kolay kurulum sağlar. -55°C ile +70°C arasında çalışabilen bu röle, endüstriyel kontrolü, kumanda devreleri, makine otomasyonu ve elektrik panoları gibi uygulamalarda kullanılır. Non-latching coil tipi ile her anahtarlama işlemi için aktif sinyal gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 10 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 5 A
Features Lighted Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max