MY2-GS AC110/120
RELAY GEN PURP DPDT
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MY2-GS
MY2-GS AC110/120 Hakkında
MY2-GS AC110/120, Omron Automation tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (2 Form C) rölesidir. 120VAC bobinli bu röle, 5A kontakt akımı ile endüstriyel kontrol, otomasyon sistemleri, makine kontrolü ve elektrik panoları gibi uygulamalarda kullanılır. Non-latching coil tipi ile her seferinde yeniden enerjilendirilmesi gerekir. 20ms işletme ve bırakma süresi ile hızlı komütasyon sağlar. Mekanik gösterge bulunması durumu izlemeyi kolaylaştırır. Socketable montaj ve plug-in terminasyon ile kurulum ve bakım yapılması kolaydır. 250VAC/220VDC maksimum anahtarlama voltajı ile çeşitli devre konfigürasyonlarında çalışabilir. -55°C ile 70°C arasında stabil performans gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.4 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 5 A
Features Mechanical Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max