MY2-02-AC110/120
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
MY2-02
MY2-02-AC110/120 Hakkında
MY2-02-AC110/120, Omron tarafından üretilen genel amaçlı bir güç rölesididir. 120VAC bobini ile çalışan bu DPDT (2 Form C) kontaklı rölede 5A kontakt akımı kapasitesi bulunmaktadır. 8.4mA bobini akımı ile düşük güç tüketimine sahip olan MY2-02, 20ms işletme ve bırakma hızına sahiptir. -55°C ile 70°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenli şekilde çalışır. 250VAC ve 125VDC'ye kadar anahtarlama voltajı kapasitesine sahip olan bu rölese endüstriyel kontrol sistemlerinde, makine otomasyonunda, elektrik panosu uygulamalarında ve kontaktor devreleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır. PC pin terminal tipinde montajı ile dönem kartına kolay entegrasyon sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.4 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max