MVY6.3VE682ML22TR
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY6.3VE682ML
MVY6.3VE682ML22TR Hakkında
MVY6.3VE682ML22TR, United Chemi-Con tarafından üretilen yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6800 µF kapasitans ve 6.3 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, 38 mOhms empedans ve 1.63 A ripple current (100 kHz) karakteristiğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Radial, Can SMD paket türünde sunulan bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.63 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V