MVY6.3VC681MH10TP
CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY6.3VC681MH10TP
MVY6.3VC681MH10TP Hakkında
MVY6.3VC681MH10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 680µF kapasitansli, 6.3V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 300 mOhms empedans özelliğine sahip olan komponent, 100 kHz'de 450 mA ripple current değerini destekler. -55°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat lifetime garanti sağlayan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Part obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V