MVY6.3VC221MF55TP
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY6.3VC221MF
MVY6.3VC221MF55TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVY6.3VC221MF55TP, 220µF kapasitansa ve 6.3V nominal voltaja sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 1 Ohm impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 140 mA ripple akım kapasitesine ve 105°C'de 1000 saatlik yaşam süresi spesifikasyonuna sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışmaya uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, Can SMD paket tipinde tasarlanmıştır. Polarize tip olması sebebiyle kutuplu bağlantı gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V