MVY35VC4R7MD55TP
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY35VC4R7MD55TP
MVY35VC4R7MD55TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVY35VC4R7MD55TP, 4.7 µF kapasitesine ve 35V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Polar yapıda tasarlanan bu SMD komponenti, -55°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. 100 kHz'de 60 mA ripple current kapasitesi ve 3 Ohm impedans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile üretilen komponentin 105°C'de 1000 saat ömrü bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 3 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V