MVY35VC47RMF55TP
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY35VC47RMF55TP
MVY35VC47RMF55TP Hakkında
MVY35VC47RMF55TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 47µF kapasiteli, 35V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 1000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. SMD radial can paketinde sunulan kondansatör, 100 kHz'de 140 mA ripple current kapasitesine ve 1 Ohm impedansa sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlemlerinde yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, düşük ESR değeri sayesinde yüksek frekanslı devrelerde de uygulanabilir. Ürün şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V