MVY35VC101MH10TP
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MVY35VC101MH
MVY35VC101MH10TP Hakkında
MVY35VC101MH10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajda çalışan bu SMD tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 300 mOhms impedansı ve 450 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, güç yönetimi devrelerine uygulanabilir. -55°C ile 105°C arasında stabil çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V