MVY25VC33RMF55TP
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY25VC33RMF55TP
MVY25VC33RMF55TP Hakkında
MVY25VC33RMF55TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 33µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can-SMD paket tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1 Ohms impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 140 mA ripple current kapasitesine ve -55°C ile 105°C arasında işletim sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel elektronik uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Bileşen şu anda üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V