MVY16VE472MM22TR
CAP ALUM 4700UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY16VE472MM
MVY16VE472MM22TR Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVY16VE472MM22TR, 4700µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) teknolojisi ile tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı ve 38 mOhms impedansı bulunmaktadır. 100 kHz'de 1.75 A ripple current özelliğine sahiptir. -55°C ile 105°C arası geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, radial can SMD paket tipindedir. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.75 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V