MVY16VE332ML22TR
CAP ALUM 3300UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY16VE332ML22TR
MVY16VE332ML22TR Hakkında
MVY16VE332ML22TR, United Chemi-Con tarafından üretilen 3300µF kapasiteli, 16V rated voltage'a sahip SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketinde sunulan bu komponent, ±20% tolerans ile 38 mOhms empedans değerine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat ömre sahip bu kondansatör, 100 kHz'de 1.63 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bu bileşen, yüksek kapasitans değeri ile kompakt tasarım sağlar. Surface mount teknolojisi ile PCB'ye doğrudan montaj yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.63 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V