MVY16VE222ML17TR
CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY16VE222ML17TR
MVY16VE222ML17TR Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVY16VE222ML17TR, 2200µF kapasitansına ve 16V rated voltajına sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. 54 mOhms empedansı ve 100 kHz'de 1.26A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılmaya uygundur. SMD radyal kutu paketinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V