MVY10VC33RME55TP
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY10VC33RME55TP
MVY10VC33RME55TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVY10VC33RME55TP, 33 µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 1000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 1.8 Ohm empedans değeri ve 95 mA ripple current kapasitesi (100 kHz) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında yer alabilir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, kompakt radial can SMD paketinde bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 1.8 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 95 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V