MVY100VE101ML17TR
CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY100VE101ML17TR
MVY100VE101ML17TR Hakkında
MVY100VE101ML17TR, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasiteli, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 240 mOhms impedans ve 650 mA ripple current (100 kHz'de) özellikleriyle güç uygulamalarında kararlı performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi belirtilen bu komponentin ±20% toleransı vardır. Anahtarlı güç kaynakları, gerilim regülatörleri ve filtreleme devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. Parça üretime son bulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V