MVY100VC47RMK14TR
CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
MVY100VC47RMK14
MVY100VC47RMK14TR Hakkında
MVY100VC47RMK14TR, United Chemi-Con tarafından üretilen 47µF kapasitesi ve 100V nominal voltajında bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) montaj tipiyle tasarlanan bu bileşen, radial can paketinde sunulmaktadır. Kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür belirtmektedir. 330 mOhms impedans ve 100 kHz'de 450 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değerine sahiptir. Bileşen şu anda üretimden kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V