MVS21A24
RELAY REED SPST 2A 24V
Üretici
Coto Technology
Paket/Kılıf
Kategori
Reed Röleler
Seri / Aile Numarası
MVS21A
MVS21A24 Hakkında
MVS21A24, Coto Technology tarafından üretilen 24VDC bobinli reed röle elemanıdır. SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonu ile tek bir normalde açık kontaktı barındırır. 2A kontakt akım kapasitesine sahip olan bu röle, 1000VAC/1000VDC anahtarlama gerilim sınırına kadar çalışabilir. 11.2 mA bobini akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. Operate ve release zamanları 2.5 ms olarak belirtilmiştir. 18VDC minimum işletme gerilimi ile 2VDC serbest bırakma geriliminde çalışır. -40°C ~ 105°C geniş çalışma sıcaklık aralığı sunar. PC pin termination tipi ile Through Hole montajına uygun olup, kontrolü endüstriyel otomasyon, yazıcı, tarama cihazları ve sinyal anahtarlamada kullanılır. Non latching tipte olması her seferinde bobine gerilim uygulanması gerektiğini gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 11.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2 VDC
Operate Time 2.5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Part Status Market
Release Time 2.5 ms
Switching Voltage 1000VAC, 1000VDC - Max