MVKBP16VC22RMF60TP
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
MVKBP16VC22RMF60TP
MVKBP16VC22RMF60TP Hakkında
MVKBP16VC22RMF60TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 22 µF kapasitanslı, 16V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount teknolojisi ile üretilen bu komponentin ±20% toleransı vardır ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür süresi bulunmaktadır. 120 Hz'de 32 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Bi-polar polarizasyon özelliği ile genel amaçlı uygulamalarda, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve ses/sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Radial, Can paket tipinde sunulur. Üretim sonlandırılmış (obsolete) durumdaki bu komponentin alternatif parçalar incelenmesi önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 32 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V