MVK35VC33RMH63TP
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
MVK35VC33RMH63TP
MVK35VC33RMH63TP Hakkında
MVK35VC33RMH63TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 33µF kapasitans değerine sahip SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, Can tipinde SMD paketleme ile PCB'ye yüzey montajı yapılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 7.032Ohm ESR değeri ile 80mA ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.032Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V