MVH50VC101MK14TR
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MVH50VC101MK
MVH50VC101MK14TR Hakkında
MVH50VC101MK14TR, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasitansli, 50V nominal gerilim değerine sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kutulu paket tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 230mOhm ESR değeri (120Hz'de) ve 550mA ripple akım kapasitesi (100kHz'de) genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyali düzenlemesi gereken genel endüstriyel elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 550 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V