MVH16VC471MK14TR
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MVH16VC471MK14TR
MVH16VC471MK14TR Hakkında
MVH16VC471MK14TR, United Chemi-Con tarafından üretilen 470µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, surface mount teknolojisine sahip radial, can paketlemede sunulmaktadır. 140mOhm ESR değeri ile 100 kHz'de 750mA ripple akım kapasitesine ve -40°C ile 125°C arasında çalışabilme özelliğine sahiptir. 125°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunan bu kondansatör, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve diğer anahtarmalı güç uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V