MVH100VC22RMJ10TP
CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
MVH100VC22RMJ10TP
MVH100VC22RMJ10TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVH100VC22RMJ10TP, 22 µF kapasitansı ve 100V çalışma gerilimi ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount teknolojisi ile monte edilen bu komponent, radyal kasa tipine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışan cihaza, 125°C'de 2000 saat ömür garantisi verilmektedir. ESR değeri 120Hz'de 700 mOhm, 100 kHz'de ripple akımı 63 mA'dir. Toleransı ±20% olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır. Kutup karakteristiğine sahip olup, doğru bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 63 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V