MVE63VC101MJ10TP
CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
MVE63VC101MJ
MVE63VC101MJ10TP Hakkında
MVE63VC101MJ10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi ile 105°C sıcaklıkta çalışmaya uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında stabil performans sunmakta, 120Hz frekansında 310mA ripple akımını tolere etmektedir. ESR değeri 120Hz'de 1.989Ohm olan bu komponentin yüksek frekans filtreleme ve güç kaynağı uygulamalarında kullanımı uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.989Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 310 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V