MVE6.3VC101MF55TP
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MVE6.3VC101MF55TP
MVE6.3VC101MF55TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVE6.3VC101MF55TP, 100µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 6.3V voltaj derecelendirmesi ile 100 saat 105°C'de ömür beklentisi sunar. ±20% tolerans ve 4.973Ohm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımında 69mA kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve depolama uygulamalarında yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.973Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 69 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V