MVE50VC331MK14TR
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
MVE50VC331MK
MVE50VC331MK14TR Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVE50VC331MK14TR, 330µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paket türünde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. 904mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışabilir, 500mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtering ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 904mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V