MVE50VC101MH10TP
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MVE50VC101MH10TP
MVE50VC101MH10TP Hakkında
MVE50VC101MH10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, SMD (Surface Mount Device) montaj türü ile PCB üzerinde yüzey montajına uygundur. ±20% tolerans aralığında 2.321Ohm ESR değeri ile 120Hz'de çalışır. 230mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti edilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve decoupling devrelerde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.321Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V