MVE25VE102MM17TR
CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
MVE25VE102MM
MVE25VE102MM17TR Hakkında
MVE25VE102MM17TR, United Chemi-Con tarafından üretilen 1000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu SMD kondansatörü, genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 431 mOhm ESR değeri ile karakterize edilen ürün, 120 Hz'de 880 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de sunulur. Radial kutulu SMD paketinde sunulan bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 431mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V