MVE25VC471MJ10TP
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
MVE25VC471MJ10TP
MVE25VC471MJ10TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVE25VC471MJ10TP, 470µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) montaj türü ile radial, can paket formatında sunulan bu bileşen, düşük frekans ripple akımı uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile 635mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. Eski teknoloji olan bu komponentin yerine yeni alternatifler önerilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 635mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V