MVE25VC22RMF55TP
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
MVE25VC22RMF55
MVE25VC22RMF55TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVE25VC22RMF55TP, 22µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radyal can paketinde sunulan bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 12.055Ohm ESR değeri ile 120Hz'de 44mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, güç kaynakları, sinyallendiş, filtreler ve kararlılık uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahip bu komponentin Part Status obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.055Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 44 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V