MVE100VE331MM22TR
CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
MVE100VE331MM
MVE100VE331MM22TR Hakkında
United Chemi-Con MVE100VE331MM22TR, 330µF kapasiteli 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 502mOhm ESR değerine sahip olan kondansatör, 980mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve düşük frekanslı devreler gibi alanlarda kullanılan bu komponent artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 502mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V