MVE100VC68RMK14TR
CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
MVE100VC68RMK14TR
MVE100VC68RMK14TR Hakkında
MVE100VC68RMK14TR, United Chemi-Con tarafından üretilen 68 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim için tasarlanmış bu SMD tipi bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 2.438Ω olarak belirtilmiştir. 300 mA ripple akımı kapasitesine ve 2000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Dikkat: Bu ürün EOL (End of Life) statüsündedir ve stok tükenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.438Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V