MVE100VC47RMK14TR
CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
MVE100VC47RMK14TR
MVE100VC47RMK14TR Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVE100VC47RMK14TR, 47 µF kapasitansa sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilime sahip bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 120 Hz'de 3.527Ω ESR değerine ve 250 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can SMD paket tipinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve analog uygulamalarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.527Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V