MVA63VCR22RMD55TP
CAP ALUM 0.22UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA63VCR22RMD55TP
MVA63VCR22RMD55TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVA63VCR22RMD55TP, 0.22µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans ve 904.091Ohm ESR değerleri (120Hz'de) ile karakterize edilen bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radyal, kutulu SMD paketlemesi sunmaktadır. 3mA ripple current (120Hz) kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında yer alabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 904.091Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V