MVA63VC68RMJ10TP
CAP ALUM 68UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA63VC68RMJ10TP
MVA63VC68RMJ10TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVA63VC68RMJ10TP, 68 µF kapasitansı ve 63V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount SMD paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120 Hz'de 2.925Ω ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 170 mA'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponent, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, gücü kaynakları, filtreleme devreleri ve timing uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Lütfen güncel alternatifleri kontrol ediniz.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.925Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V