MVA6.3VC681MH10TP
CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA6.3VC681MH10TP
MVA6.3VC681MH10TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVA6.3VC681MH10TP, 680µF kapasitans değerine sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür süresi sağlar. 120 Hz'de 853mOhm ESR ve 290mA ripple current kapasitesi ile ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtre devrelerinde uygulanır. ±20% tolerans aralığında sağlanır. Radial, Can SMD paket türünde bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 853mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V