MVA63VC4R7ME55TP
CAP ALUM 4.7UF 20% 63V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MVA63VC4R7ME55TP
MVA63VC4R7ME55TP Hakkında
MVA63VC4R7ME55TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 4.7µF kapasitansı ve 63V rated voltajı olan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile hassas uygulamalar için uygun olan bu komponent, genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, 42.319Ohm ESR değeri ile düşük frekans ripple current uygulamalarında tercih edilmektedir. SMD radial kasa türünde paketlenmiş olup, ağırlık ve boyut açısından kompakt tasarımlar için idealdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42.319Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V